18 Aralık 2017, Pazartesi
Ana Sayfa / Magazin Haberleri / Nicole Kidman Türk Turizminin reklam yüzü oldu

Nicole Kidman Türk Turizminin reklam yüzü oldu

Dünyaca ünlü oyuncu Nicole Kidman, Türk turizminin dünyaya tanıtımı için çekilen reklam filminde rol aldı. Kidman, Türkiye’de, en çok Gelibolu’ya gitmek istediğini söyledi.
Hollywood’un Oscar’lı oyuncusu Nicole Kidman, Türk turizminin tanıtımı amacıyla yurt dışındaki kimi gazetelerde Türkiye’nin yüzü oldu.
Geçen yıl özellikle Rusya ile yaşanan kriz sonrası Türk turizmi çok kötü etkilenmişti. Kidman’ın bu desteğinden sonra turizmin yabancı piyasada artması bekleniyor.

Türkleri eleştiren Alman gazetesinin destek vermesi şaşırttı

Uluslararası medya kuruluşu Global Connection (GC), Türk turizminin tanıtımı amacıyla Rusya ve Almanya’nın etkili gazeteleri ile ortak yayına imza attı.

Hollywood sinemasının önde gelen oyuncularından Nicole Kidman’lı kapakla piyasaya çıkan yayın, Die Welt ve Welt Kompakt ile birlikte Alman okuyucularla buluştu. Die Welt gazetesi Almanya’dan yaşayan Türkleri eleştirmişti.

Nicole Kidman, Türkiye’de en çok Gelibolu’yu görmek istiyormuş

Habertürk’ün haberine göre Kidman, röportajda “Türkiye’de nerede tatil yapmak istersiniz” sorusuna, “İstanbul dememi bekliyorsunuz ama yanılıyorsunuz”. Ortak bir tarihi paylaşıyoruz, o yüzden ben en çok Gelibolu’yu görmek istiyorum” cevabını verdi.

Hakkında KissRadyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir